Internetinė parduotuvė NuogaKaina.lt – aukštos kokybės prekės už gerą kainą. Parduotuvėje rasite platų grožio, namų ir laisvalaikio prekių pasirinkimą – apsipirksite greitai, patogiai ir sklandžiai.

Sporto, grožio prekės, sėdmaišiai, baseinų ir tvenkinių priežiūros priemonės bei įranga, maisto papildai, arbatos ir aksesuarai, odos gaminiai, veiksmo kameros – tarp skirtingų parduotuvės prekių kategorijų rasite tai, kas pagerins gyvenimo kokybę, papuoš Jūsų sodą ir namus bei praturtins laisvalaikį.

Aktyviam laisvalaikiui, sportui, poilsiui ir kasdienėms kelionėms siūlomas platus sporto prekių, treniruočių įrangos bei žaidimų pasirinkimas.

Kodėl verta pirkti NuogaKaina.lt:

Per dešimtmetį sukaupta prekybos internetu patirtis leidžia savo klientams siūlyti tik kokybiškas prekes.

Nuolat bendraujame su savo klientais: konsultuojame, prireikus pateikiame papildomą medžiagą apie internetinėje NuogaKaina.lt parduotuvėje esančių prekių asortimentą.

Internetinės parduotuvės asortimentas universalus ir atsižvelgiant į klientų poreikius yra nuolat plečiamas.

Stengiamės klientams pateikti plataus asortimento ir aukštos kokybės prekes.

NuogaKaina.lt –  UAB „Admonita“ projektas. Siekiame, kad klientai liktų patenkinti. Kokybė ir gera kaina internetinėje parduotuvėje NuogaKaina.lt neišskiriamos.

Internetinės parduotuvės NuogaKaina.lt prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Sumokėti už prekes galite grynais pinigais atsiėmus prekes vietoje; tiesioginiu pavedimu banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės; debetine ir kreditine kortele; o taip pat „Perlo“ terminaluose, „PayPost“ ir Lietuvos pašto skyriuose, „Maxima“ kasose.

Tikimės, kad NuogaKaina.lt parduotuvėje rasite tai, ko ieškojote, bei sugrįšite dar kartą.

Jei reikia kokios informacijos, būtinai kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu info@nuogakaina.lt