Proteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – besirūpinantiems sveika mityba

Proteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – besirūpinantiems sveika mityba

100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ su šokoladu, stevija ir akacijų skaidulomis – visiškai natūralus, geriausios kokybės papildas tinkantis sportininkams, vegetarams, siekiantiems sulieknėti bei visiems besirūpinantiems sveika gyvensena.

Tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ pagamintas konsultuojantis su gydytojais dietologais ir sportininkais. Produktas gaminamas iš aukščiausios rūšies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentų baltymų, aukščiausios rūšies kakavos, stevijos ir akacijų skaidulų. Kakava suteikia mišiniui malonų gryno šokolado skonį, skaidulos padeda virškinimo sistemai, palaiko sveiką kūno svorį, kadangi suteikia pilnumo jausmą, tačiau nėra kaloringos, stevija pagerina skonį ir yra nesintetinė alternatyva cukrui.

„HEALTHY CHOICE“ baltymas išgaunamas žemoje temperatūroje ultrafiltracijos būdu, taip išsaugant nepakitusią baltymo struktūrą. Vienoje porcijoje (40 g) produkto yra nedaug laktozės ir cukraus, 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

Proteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – besirūpinantiems sveika mityba

„HEALTHY CHOICE“ reiktų vartoti reguliariai ir normuotomis porcijomis. „HEALTHY CHOICE“ proteinas su šokoladu, stevija ir akacijų skaidulomis aprūpina organizmo ląsteles reikiamų baltymų kiekiu, padeda virškinimui ir žarnyno valymui, todėl žymiai mažiau valgysite nekokybiško riebaus ir saldaus maisto, taip sutvirtinsite raumenis ir sumažinsite riebalų kiekį.

Baltymų prisotintos organizmo ląstelės slopins apetitą. Lietuviškas proteinas – 100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ su šokoladu, stevija ir akacijų skaidulomis itin patrauklus ir sveikos gyvensenos puoselėtojams.

„HEALTHY CHOICE“ proteino pranašumai:

Pagamintas Lietuvoje iš Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių tiekėjų tiekiamo pieno.
Aukštos biologinės vertės ir gero įsisavinimo.
Vienoje porcijoje yra daugiau kaip 80 procentų baltymų.
Turtingas aminorūgščių kompleksas:
porcijoje yra 6 g šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA),
daugiau negu 5 g glutamino ir jo pirmtakų vienoje porcijoje.
Nėra saldiklių, dažiklių ir skonio priedų.
Sudėtyje nėra aspartamo ir papildomai įdėto cukraus.
Itin gero skonio.
Atlieka svarbų vaidmenį sportininkų „lieso“ raumens ir jėgos augime.
Aprūpina organizmą baltymais, kurie yra nepakeičiami raumenų veiklai.
Svarbus normaliai kaulų būklei palaikyti.
Gerina bendrą darbingumą.
Tinkamas sportininkams.
Tinkamas vegetarams.
Tinkamas išrankiems vartotojams.
Lengvai tirpsta vandenyje, sultyse arba piene.

100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ su šokoladu, stevija ir akacijų skaidulomis yra geriausios kokybės, tirpus išrūgų baltymas, sukurtas išsaugant baltymų biologinę vertę. Tai puikaus gryno šokolado skonio, nebrangus, kokybiškas produktas, tinkamas vartoti keletą kartų per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.